Як влаштувати гавайську вечірку?

Гаваї – загублений острів в Тихому океані, ніби уособлює собою райське життя: чарівна природа, фантастичні за красою пляжі, екзотичні квіти, птахи і тварини – чи не це і є справжні “врата раю”? Без перебільшення, можна сказати, побувати на Гаваях – мрія кожного третього росіянина.

Як же цю нездійсненну мрію, перетворити в реальність? Дуже просто – влаштувати гавайську вечірку! Її можна організувати в будь-який час року: восени, коли не розлучитися з останніми теплими днями; взимку, коли так хочеться хоч на хвилинку опинитися на піщаному пляжі; навесні, коли немає сил і терпіння чекати настання довгоочікуваного сонця і тепла; влітку, коли така вечірка буде актуальна і ідеальна для проведення!

Для того, щоб організувати гавайський свято, що Вам необхідно, в першу чергу, вибрати місце проведення. Це може бути квартира, сауна з басейном (восени або взимку), заміська дача, але найкращий варіант, звичайно ж – на пляжі. Від цього буде залежати і вартість проведення гавайської вечірки.

Далі, подбайте про костюми для гостей (або повідомте їм, якою буде дрес-код). Для чоловіків це традиційні квітчасті гавайські сорочки, для жінок – спідниці танцівниць хули (спідниці з трави) і обов’язково квіти в волоссі. Взагалі, на гавайській вечірці повинно бути багато квітів (їх можна зробити самим з паперу або кольорових стрічок). Яскраві прикраси, пов’язки, браслети – всі ці аксесуари створять відповідну атмосферу безтурботного веселощів.

Наступний етап організації вечірки – оформлення (інтер’єр). Якщо гавайська вечірка проходить в замкнутому просторі, то прикрасьте її наступним чином:

  • на стінах прикріпіть плакати з зображенням Гавайських островів, барвисті пейзажі, з флорою і фауною Гаваї;
  • створіть тропічний вид в приміщенні – без пальм гавайська вечірка не вийде. Якщо будуть справжні пальми в горщиках – це додасть реальності того, що відбувається, якщо немає такої можливо, купіть (замовте, зробіть самі) пальму з повітряних кульок. Розставте та інші горщики з екзотичними рослинами;
  • якщо можливо, використовуйте рибальські снасті, розвісьте їх над дверними прорізами;
  • розмістіть квіткові гірлянди (з живих і штучних квітів) та гірлянди з бананів і бананового листя по периметру всього приміщення;
  • непогано, якщо в будинку буде акваріум із золотими рибками, його можна поставити на чільне місце;

Гавайська вечірка на відкритому повітрі (на пляжі) вже створить потрібний інтер’єр – навколишнє вода допоможе зануритися в атмосферу Гавайських островів. Розставте скрізь корзини з фруктами і квітами.

Продумайте меню гавайської вечірки. Частування повинні імітувати національні страви Гаваї. Це повинно бути смажене м’ясо (свинина або яловичина), можна подати смажену рибу, солодкий картопля (консервований або свіжий), свіжий салат з овочів, фруктовий салат, смажені скибочки бананів і ананасів (можна консервовані), обов’язково фрукти і ягоди: диня, суниця (залежить від сезону).

Сам святковий стіл прикрасьте “фуршетної спідницею”, такий же, як і у запрошених дівчат. Для створення такої спідниці можна взяти ялинковий дощ або тонку кольорову тасьму. Обов’язково прикрасьте стіл вазами з фруктами. Головною прикрасою столу стануть різноманітні коктейлі, з трубочками-парасольками, і скибочками фруктів.

І останнє, це розваги, конкурси для гавайської вечірки. Зустрічайте гостей поцілунком в щічку і надяганням на шию вінок з квітів (живих або пластикових). Протягом всієї вечірки повинна звучати тільки гавайська музика, влаштуйте під неї справжні гавайські танці. При наявності басейну, обов’язково влаштуйте там купання. На пляжі, звичайно ж, це буде плавання в морі.

Одним з найбільш популярних і улюблених розваг на гавайській вечірці є гра в Лімбо. Вона полягає в проходженні ( відхилившись назад) планки, яка кожного разу опускається все нижче і нижче. Замість планки можна використовувати канат або стрічку, яку будуть тримати з різних боків дві людини.

Крім цього, влаштовуйте тематичні конкурси – танці з екзотичними плодами (наприклад, з кокосами), змагання з водним інвентарем (ластами, дошками для серфінгу) і багато іншого. Ваша фантазія повинна бути такої ж бурхливої, яскравою, феєричною, як і сама гавайська вечірка!