Як вибрати костюм на випускний бал?

Шкільний випускний вечір з нетерпінням очікують не тільки дівчата-випускниці. До нього з не меншим трепетом і хвилюванням готуються і юнаки-випускники. І зовсім невірно думають багато представниць жіночої статі, що юнакам підготуватися до випускного вечора набагато легше, ніж дівчатам – це зовсім не так.

Адже вибрати підходящий костюм для випускного вечора грамотно і правильно – це теж мистецтво і, на жаль, не всі юнаки знайомі з нюансами такого вибору. У зв’язку з цим має сенс поговорити про те, як необхідно правильно вибирати випускний костюм. Давайте присвятимо цьому питанню дану статтю і поговоримо про це докладніше.

Перш за все, кожному випускнику необхідно визначитися зі стилем свого випускного костюма. Безумовно, самий безпрограшний варіант – це класичний чоловічий костюм. Але він подобається далеко не всім юнакам, які закінчили школу – в такому костюмі вони почувають себе більш дорослими і суворими, ніж є насправді. Тому при виборі випускної костюма виходите з того, до чого ви звикли, адже випускний вечір – це, перш за все, ваш свято. Якщо ви, наприклад, любите стиль мілітарі або стиль авангард, то і вибирайте костюм в цьому вашому улюбленому стилі. Але, який би стиль ви не вибрали, не забувайте про те, що випускний вечір – це, все ж, захід офіційне, у зв’язку з чим і виглядати ви повинні відповідно.

Навряд чи варто купувати костюм, який ви надягнете всього один раз – постарайтеся знайти такий варіант костюма, який вам захочеться носити і потім, після випускного вечора. Тим більше що вбрання для випускників як жіночої, так і чоловічої статі коштують зовсім недешево і купувати костюм на один вечір матеріально зовсім невигідно.

Вибираючи костюм для випускного вечора, не забувайте звертати увагу на тканину, з якої він виготовлений. Звичайно, чоловічі костюми з важких і теплих тканин виглядають більш солідно, але вам потрібен більш легкий і літній варіант. Тим більше що на випускному вечорі ви будете не тільки гуляти по місту і сидіти за столиком кафе, але і танцювати. У зв’язку з чим вибирайте літній костюм – така модель цілком може бути пошита з бавовни, льону та інших натуральних легких тканин.

Приміряючи костюм для випускного вечора, не стійте в ньому, не рухаючись, як манекен. Насамперед, зверніть увагу на піджак – надівши його, спробуйте помахати руками з боку в бік, підняти руки і визначтеся, чи зручно вам в ньому. Чи немає у вас відчуття дискомфорту, і не тисне він вам? Приміряючи штани, обов’язково в них присядьте. Якщо у вподобаної вам моделі вам незручно, костюм вам тисне або, навпаки, занадто вільний і висить на вашій фігурі, то не купуйте такий костюм. Інакше ви будете в такій моделі протягом усього вечора відчувати дискомфорт, що може зіпсувати вам свято. Відмовтеся від такого придбання і підберіть для себе інший костюм, в якому вам буде зручно у всіх положеннях.

Випускний вечір – це таке свято, на якій випускник цілком може прийти в костюмі зі злегка блискучої тканини. У переливах світла така модель виглядає дуже благородно і елегантно. Також дорого і стильно виглядають костюми із замші, але при цьому не забувайте, що замшевий костюм зажадає від вас ретельного відходу. До речі, якщо вас це турбує, і у вас ніс великої кількості часу для догляду за замшевим костюмом, ви можете придбати модель, що складається з штанів, пошитих з класичної костюмної тканини, і піджака із замші. У цьому випадку догляд за вашим випускним костюмом буде віднімати у вас набагато менше часу.

Не менш важливо визначитися з кольором вашого випускного костюма. Пам’ятайте, що ваш випускний вечір проходитиме влітку, тому на цьому торжестві набагато доречніше буде виглядати костюм зі світлої тканини, ніж з темної. Наприклад, ваш костюм може бути пошитий з тканини кремового, бежевого, сірого або блакитного відтінку. Якщо ж ви відчуваєте себе впевнено навіть у білому костюмі, то сміливо надягайте такий костюм на ваш випускний вечір. В ньому ви вже точно будете відчувати себе в центрі уваги. Щоб підсилити ефект, ви можете собі дозволити доповнити такою випускний костюм контрастним аксесуаром, наприклад, червоною краваткою – в такому образі ви напевно будете чарівні.