Як вибирати чоловічі підтяжки?

Чоловічі підтяжки, які, здавалося б, вже канули в лету, в останні роки раптом знову з’явилися в колекціях багатьох сучасних модельєрів. В даний час підтяжки стали елегантним доповненням до чоловічого костюма. Крім цього, вони не перестали виконувати свою основну функцію – підтяжки раніше замінюють поясний ремінь.

Якщо сказати кілька слів про історію підтяжок, то варто зауважити, що цей чоловічий аксесуар вперше з’явився ще в часи Великої французької революції. Тоді підтяжки носили, в основному, торговці і представники ремісничої середовища. У минулому столітті підтяжки можна було побачити на грудях майже кожного представника робочого класу, що працює на заводі. А в нашому сторіччі підтяжки стали модним і пікантним чоловічим аксесуаром, що дозволяє чоловікам висловити свій стиль і підкреслити свою мужність. Але як же правильно вибирати і носити чоловічі підтяжки? На жаль, далеко не всі представники сильної статі знають відповідь на це питання, тому давайте зупинимося на ньому більш докладно.

Підтяжки – це, можна сказати, еластичні ремінці, які можуть бути виконані з різних матеріалів, мати різну довжину та ширину. До того ж, чоловічі підтяжки можуть відрізнятися один від одного за кольором. Виходячи з цього різноманіття, всі підтяжки можна розділити на кілька видів.

Насамперед, чоловічі підтяжки розрізняються за формою застібок. Найчастіше у продажу можна зустріти цей аксесуар із застібками у вигляді «кліпс», які являють собою дві лапки, міцно фіксуються на брюках або шортах з виворітного боку. Іноді у продаж надходять підтяжки, що мають американську різновид застібки, що представляє собою гачки на підтяжках і гудзики на штанях. Клипсовое кріплення може бути виконано в кількох варіантах. Так, затиск європейського типу має одну кліпсу, а затиск французького типу являє собою дві кліпси на кожній підтяжки. Найбільш зручним вважається останній вид затиску, так як він дозволяє захоплювати набагато більше місця для кріплення. Але, звичайно ж, ви можете віддати перевагу тим подтяжкам, затискач у яких більше подобається саме вам.

Всі підтяжки також можна розділити по ширині і формі смуг. Якщо говорити про їх формі, то підтяжки можуть бути простими – з паралельними один одному смугами, і з переплетенням смуг в області спини. По ширині даний чоловічий аксесуар представлений на ринку в трьох видах – вузькому, середньому і широким. У виборі підтяжок за цими критеріями стилісти також не дають серйозних рекомендацій – у цьому питанні багато що залежить від вашої комплекції, особистих уподобань, типу фігури і вашого стилю одягу.

Підтяжки також можна розділити по типу матеріалу, з якого вони виготовлені. Класичні підтяжки зазвичай виробляються з щільного, схожого на фетр матеріалу. Найчастіше у продажу можна зустріти підтяжки, виконані з сучасних синтетичних тканин, що володіють прекрасною розтяжністю. Крім того, підтяжки можуть бути виготовлені також з шкіри або шовку, текстилю та прогумованих матеріалів, муару або деніму.

Якщо говорити про те, які ж види підтяжок зараз перебувають на піку моди, то це, безумовно, підтяжки шкіри. Також дуже затребувані підтяжки з деніму, які добре поєднуються з джинсами і можуть бути використані як клубний варіант.

Як же правильно носити чоловічі підтяжки? Перш за все, необхідно сказати про те, що їх не можна сприймати, як атрибут нижнього чоловічої білизни. А з цього випливає, що їх необхідно носити поверх одягу, а не під нею, як чомусь вважають деякі представники чоловічої статі. До того ж, багато моделей сучасних підтяжок мають досить високу вартість і модний дизайн, що зайвий раз говорить про те, що їх просто необхідно демонструвати оточуючим.

Використовуючи підтяжки, чоловіки повинні пам’ятати, що цей аксесуар повинен гармоніювати з іншими речами їх гардеробу. Звичайно, деякі чоловіки вважають за краще контрастні підтяжки, але їм слід розуміти, що цей варіант не дуже підходить для створення повсякденного образу.

Саме основна вимога до подтяжкам звучить так – вони повинні поєднуватися за кольором з взуттям. Якщо говорити більш точно, то тон взуття повинен збігатися з відтінком наконечників цього аксесуара. Але іноді, наприклад, у вечірньому варіанті, цим правилом можна знехтувати.