Як вивести глистів у кота в домашніх умовах-інструкція?

З’їла сиру миша, підхопила від іншої кішки – способів заразитися глистами досить багато. Що ж робити, щоб позбутися від паразитів, не звертаючись до ветеринара?

Медичні препарати

Саме до них необхідно вдатися, якщо ви хочете вилікувати кішку. Звичайно, є кілька народних засобів, які могли б допомогти – але, вони багато в чому пов’язані з ризиком завдати шкоди здоров’ю вихованця, тому ми не рекомендуємо до них вдаватися.

Що ж стосується спеціальних засобів, їх можна розділити на три категорії:
-таблетки;
– суспензії;
– краплі на холку.

Ми рекомендуємо використовувати для лікування таблетки або суспензії, краплі ж краще підійдуть для профілактики. Знайти підходяще засіб ви можете в ветеринарній аптеці або магазині. Проконсультуйтеся у продавця і опишіть йому симптоми, які ви спостерігаєте у улюбленця. Це найбільш вірний спосіб підібрати правильний засіб.

Як правильно давати засіб коту

Для кожного препарату додається інструкція, якої необхідно дотримуватися в процесі лікування. Але є також деякі загальні правила, які ми хочемо вказати тут:
1. Жоден препарат не допоможе за одне застосування, тому з’явиться необхідність повторити процедуру. Краще всього зробити це через 10 днів після першого застосування.
2. Не можна давати ніякі препарати кошенятам, яким ще не виповнилося трьох тижнів.
3. Таблетки простіше згодувати коту, якщо розтерти в порошок і додати в улюблене блюдо вихованця.
4. Щоб влити коту в рот суспензію, загорніть його в рушник і покладіть на спину. Злегка натисніть вказівним і великим пальцями на місце позаду ікол, щоб кіт відкрив рот. Вливши з шприца (без голки) рідина, погладьте тварина по шиї, щоб йому було простіше ковтнути.

Якщо препарат не допомагає

Пам’ятайте: глисти бувають різних видів, тому іноді необхідно дати тварині спеціальний засіб вузького впливу. Щоб дізнатися, що саме робити у важкій ситуації – зверніться до ветеринара. На жаль, самостійно вирішити проблему не вдасться.

Ну а для того, щоб запобігти розвитку паразитів в організмі тварини, необхідно уважно наглядати за ним, щоб помітити перші симптоми. Враховуйте, що жодні профілактичні заходи не зможуть гарантувати стовідсоткову безпеку.