Як визначити характер жінки по губній помаді?

Для кожного чоловіка, жінка є загадкою. І як тільки чоловіча стать не намагався боротися з розгадкою жінок. Характер, звички, відношення до життя і цілі в ній – найголовніше для чоловіка, який бажає створити або міцний сімейний шлюб, або просто відпочити.

З кожного предмета або дії можна визначити характер будь-якої людини. Як і губній помаді можна запросто визначити характер будь-якої жінки, адже не кожна сподобалась красуня зможе підкорити ваше серце.

Що ж позначає колір помади в характері 

  • Яскраво-червона помада жінки, говорить про те, що її господиня володіє твердим і дуже рішучим характером. Вона амбітна, владна і трохи запальна. Червоний колір – колір перемоги, з чого випливає, що жінка, яка користується червоною помадою – завжди прекрасно домагається своїх цілей в житті. Також така жінка схильна до рясного спілкування серед чоловіків.
  • Помаранчевий відтінок губної помади, говорить про те, що у жінки добре розвинена інтуїція і дедукція.
  • Такі жінки часто довіряють своєму внутрішньому чуттю і роблять правильні рішення. Помаранчевий відтінок говорить про витончений характер людини.
  • Жінки з фіолетовим відтінком губної помади, є вишуканими особами. Вони перебувають під владою оточуючих людей і піддаються чужому думку. Такі жінки намагаються справити найкраще враження на чоловіків.
  • Рожеві кольори і відтінки в помаді, говорять про підвищеної емоційності та вразливості. Такі жінки негативно переносять душевні потрясіння і люблять гармонію у відносинах. Рожевий колір говорить про слабку наївності. Жінки, які віддають перевагу такому кольору, є особами дратівливими.
  • Якщо ж помада безбарвна, це означає, що жінка впевнена в собі. Така особа прагне до всього природного і натурального. Такі жінки спокійні, не нав’язливі і товариські. Для міцного шлюбу, така жінка підійде. Вона є гарною господинею, тверезо дивилася на життя. Така жінка покладиста й легко йде на компроміс.

Що ж позначає кінець помади

  • Якщо у жінки помада не затупленим кінцем, то ця жінка є впливовою особою. Вона всього досягає в житті і має впертий характер. Такі жінки дуже добре ведуть бізнес і розбираються у фінансах.
  • Якщо ж кінець помади закруглений, то така жінка любить порядок. Вона завжди зможе за себе постояти і ніколи не дозволить себе образити. Такі жінки добрі і чуйні. Також вони прагматичні і з почуттям гумору. Для сімейного життя, вони повністю підходять.
  • Коли кінець помади зрізаний, то така жінка є оптимісткою. Вона пряма у відношенні з людьми і є безпосередньою особливою. Такі жінки люблять порядок, як з жіночою статтю, так і з чоловічим. У сімейних відносинах трохи егоїстичні.
  • Загострений кінець помади, говорить про зарозумілість господині. Така жінка не вважається з думкою інших людей і завжди вставляє своє «Я». Родинні стосунки з такою особою не призводять, як правило, ні до чого хорошого, адже такі жінки не йдуть на компроміси і переслідують у всьому тільки свою мету.

Якщо кінець помади стертий навскіс, значить жінка велика фантазерка. Вона живе у своєму вигаданому світі, а на реальність дивиться крізь рожеві окуляри. З такими людьми дуже просто будувати сімейне життя. Вони є прекрасними господинями і дружинами.
Якщо ж кінець помади повністю стертий, то така жінка повністю задоволена своїм життям. Вона весела, розумна і розбірлива. Має гарне почуття гумору.

Саме так психологи охарактеризували жінок, які користуються губною помадою. Будьте уважні при знайомстві з жіночою статтю!