Як за кольором одягу визначити характер людини?

Ні для кого не секрет, що у кожного з нас є свої улюблені кольори в одязі. Іноді це буває один колір. Для психологів така пристрасть до одному або двом-трьом квітам говорити не тільки про смак людини, але і допомагає їм розкрити деякі риси характеру особистості. Якщо і ви хочете стати хоч ненабагато психологом і навчитися визначати характер людини, то кольорах одягу, яку він вважає за краще носити, то ця стаття – для вас. Отже, давайте докладно зупинимося на тому, як же можна, орієнтуючись на колір одягу, визначити характер людини.

Якщо хтось з ваших знайомих віддає перевагу в одязі білий колір, то це навряд чи сприятиме розкриттю його характеру. Як стверджують фахівці з психології, білий колір не має відштовхуючим або притягає ефектом, тому за нього труднощі розпізнати особистість. Якщо сказати коротко, то білий, то є нейтральний, колір може носити людина з будь-яким складом характеру.
Цього вже не можна сказати про те, хто віддає перевагу одягатися у все чорне. Чорний колір говорить про похмурому сприйнятті дійсності, невпевненості в собі і своїх можливостях. Зазвичай люди, люблячі в одязі чорні відтінки, схильні до депресії і сприймають життя виключно в похмурих тонах.

Якщо вам знайомий людина, що віддає перевагу в одязі тільки сірий колір і всі його відтінки, то це видає в ньому натуру, не любить бути в центрі уваги і виставляти себе напоказ. Така людина, перш ніж ухвалити рішення, буде довго його обмірковувати, що, в принципі, непогано. Адже недарма в народі склалася приказка про те, що «поспішиш – людей насмішиш». Можна сказати, що люди, люблячі сірі відтінки в одязі, живуть за цим принципом. Ті люди, які не люблять сірий колір у своєму гардеробі, за словами психологів, мають легковажний і імпульсивний характер.

Любителі червоного кольору, найчастіше, є власниками вольового, владного і навіть трохи запального характеру. Також їх характерними рисами є сміливість і альтруїзм. Такі люди люблять перебувати в центрі уваги та притягувати погляди оточуючих до своєї персони. Якщо ж когось із ваших знайомих або близьких червоний колір дратує, то це, знову ж таки, на думку фахівців з психології, це говорить про те, що вони схильні до самотності, не люблять виділятися з натовпу і іноді навіть відчувають комплекс неповноцінності і страждають від цього.

Люди, що володіють чудово розвиненою інтуїцією і люблять частенько перебувати в мріях, як правило, в своєму гардеробі мають багато предметів одягу оранжевого кольору. Але в цілому, їх склад характеру цілком можна назвати позитивним.

Хороші сім’янини і люди, люблять традиції, найчастіше носять речі коричневого кольору. А ось самозакоханим егоїстам, віддають перевагу жити тільки для себе, цей колір не подобається.
Якщо людина воліє носити одяг в жовтих тонах, то це свідчить про його хорошому вихованні та інтелігентності. Такі люди, як правило, володіють спокійним і урівноваженим характером і не люблять сварок і конфліктів. У них добре розвинена комунікабельність, вони можуть швидко пристосуватись до будь-якої життєвої ситуації. А ось песимісти, які люблять копатися в собі і в своїх почуттях, зазвичай одяг жовтого кольору не вибирають і не носять.
Тим людям, в характері яких присутнє бажання нав’язати свою волю оточуючим, а потім усунутися, частіше всього подобається в одязі салатовий колір. Вони не люблять брати на себе відповідальність і у важких ситуаціях воліють відмовчатися.
Якщо людина воліє носити одяг синього кольору, то це означає, що основними рисами його характеру є меланхолійність і скромність. Такі люди швидко втомлюються від будь-яких справ і завжди бувають не проти відпочити. Їм дуже важлива доброзичливість тих людей, які їх оточують – це для них є одним з вирішальних факторів.

Люди, в гардеробі яких переважають речі зеленого кольору – кольору природи і життя, як правило, боятися впливу ні них ззовні. Вони всіляко шукають способи самоствердитися в житті, так як для них це дуже важливо. Якщо ж людині зелений колір, неприємний, то це означає тільки одне – він боїться ударів долі, не любить вирішувати життєві проблеми і воліє уникати труднощів.