Як знизити цукор в крові, список продуктів.

Цукровий діабет – підступна хвороба, яка може призвести до серйозних наслідків. У даній статті ми вкажемо способи, які допоможуть нормалізувати цукор в крові.

Які продукти знижують цукор в крові?

1. Оцет. Всього дві столові ложки оцту, прийняті кожен раз під час їжі, допоможуть нормалізувати рівень цукру в крові. Досить простий, але водночас дієвий спосіб.

2. Топінамбур. Є два варіанти його вживання: у сирому вигляді і настій з топінамбура. На смак земляна груша досить непогана, тому можна просто з’їдати 1-2 плода в день. Якщо ж ви звикли вживати настої, залийте бульби водою (максимум – літр) і прокип’ятіть (15-50 хвилин). Потім дайте відвару настоятися (буде достатньо 6 годин), процідіть і вживайте по половині склянки 3 рази на день.

3. Чорниця. Добре допомагає при легкій формі діабету. Візьміть столову ложку сухого листя і залийте їх 200 мл окропу. Дайте настоятися (приблизно півгодини) і процідіть. Такий настій необхідно вживати тричі на день.

4. Кориця. Рекомендується вживати по 1 граму в день протягом 40 днів. Можна заварювати з чаєм (2-3 палички на 4 склянки води, кип’ятити 20 хвилин), або додавати в їжу порошок. Також можна вживати і іншим способом, наприклад, додавати в кефір і пити його вранці.

5. Корінь кульбаби. Допоможе навіть при сильно підвищеному рівні цукру. Дрібно поріжте, і заваріть як чай з розрахунку 1 чайна ложка на склянку окропу. Дати настоятися (хвилин 20), процідити і пити по чверті склянки чотири рази в день (один стакан чаю на один день).

Варто зауважити, що краще не намагатися використовувати всі рецепти одночасно, а вибрати тільки один з них. Якщо не допоможе – тільки тоді переходьте до наступного.

І ще кілька порад, які допоможуть при підвищеному рівні цукру в крові.

1. Відмовтеся від куріння і вживання алкоголю.

2. Не здумайте сідати на монодієту – це поширена помилка, яка не призведе ні до чого хорошого.

3. Уникайте стресів, вони підвищують рівень цукру в крові.

4. Корисними виявляться фізичні навантаження. Можете зайнятися спортом, тільки не перестарайтеся. Буде досить легких пробіжок, надто сильною навантаження теж не має бути.

5. Корисним буде контрастний душ, або плавання.

Ось і все! Наостанок хочеться сказати, що при серйозних проблемах зі здоров’ям слід звернутися до кваліфікованого лікаря. Наведені засоби хоч і дієві, але при серйозних проблемах зі здоров’ям вам зможуть допомогти тільки в лікарні