Як зрозуміти що в тебе глисти?

Здрастуйте, глисти – це дрібні паразити, захворювань пов’язаних з тим чи іншим видом глистів в даний час зафіксовано понад 300, але найчастіше це захворювання під назвою ентеробіоз, воно викликано наявністю в організмі таких дрібних черв’яків в довжину менше 1 сантиметра і кольором від білого до ледь жовтуватого. Але бувають і більш небезпечні види глистів, такі як Аскариди, живуть вони в тонкій кишці і можуть досягати двадцяти сантиметрів у довжину. Вченими було встановлено, що такі види паразитів у чоловіків можуть викликати безпліддя, а у жінок призвести до передчасних пологів.

Ознаки глистів в організмі

  1. Ці паразити основну свою активність виявляють у нічний час доби, з цього перед сном дискомфорт може посилюватися.
  2. На зовнішньому вигляді людини наявність глистів теж позначається. Це і мішки під очима і блідий колір шкіри, крім цього мляве стан, апатія і відсутність енергії.
  3. Постійна нервозність маже бути ознакою наявності у Вас паразитів, справа в тому що деякі з них виділяють токсини, що сприяє руйнуванню нервової системи.
  4. Але щоб напевно дізнатися чи є у Вас паразити і які саме необхідно буде здати аналізи крові та калу. На даний момент це єдиний і ефективний спосіб виявити різного роду глистів. Не пошкодуйте ні грошей, ні часу на здачу аналізів, адже багато паразити можуть псувати Вам життя роками, а Ви навіть не будете знати про їх існування. Тим більше якщо у Вас є підозри, що це так.

Профілактика глистів

Дуже важливо вживати в їжу тільки добре приготовані м’ясо і рибу, не варто їсти нехай навіть трохи сирі продукти (м’ясо з кров’ю або погано просмажена риба) все має бути приготовлено добре.

Обов’язково потрібно мити під теплою водою, а краще обдавати кип’ятком овочі і фрукти, оскільки в землі, частинки якої буває залишаються на овочах і фруктах містяться личинки різних паразитів.

Періодично необхідно обстежитися у лікарів. Ви здивуєтеся, але відсоток людей, у яких виявили тих чи інших глистів у більшості країн Європи становить близько 50%. Для порівняння, у Росії цей показник становить лише 6%. Однак це не означає, що у нас в країні люди здоровіші, швидше навпаки, просто в Європі вважається нормою обстежитися у лікаря на предмет виявлення захворювань просто для профілактики, в той час як у нас в країні звертаються тільки коли вже щось заболіло. Виходячи з цих статистичних даних можна зробити висновок, що 44% наших співгромадян не знають про наявність у своєму організмі паразитів.