Жіночно і витончено: 5 трендових аксесуарів для волосся, які ти винна мати ціє

Жіночно і витончено: 5 трендових аксесуарів для волосся, які ти винна мати ціє


Жіночно і витончено: 5 трендових аксесуарів для волосся, які ти винна мати цієї весни💞

Аксесуари для волосся переживають другу хвилю популярності. Від різноманітних шпильок і гумок до шовкових стрічок і обручів. Не варто нехтувати такою деталлю образу, адже це — простий і водночас доступний тренд, який сконцентрує увагу саме на твоєму обличчі. Ось тобі 5 трендових аксесуарів на літо 2020🔥

1.Мінімалістичні шпильки✔
Це один з варіантів, який може допомогти створити зачіску, або ж не виконувати ніякої технічної функції і просто прикрашати. Як і для більшості аксесуарів, трендовим буде золотий або сріблястий колір.
2. Обручі✔
Тут варто обирати масивні текстильні моделі. Найкраще поєднувати їх з низьким хвостом або пучком. Дуже елегантно і стримано. Також вишукано доповнять твій образ обручі з перлинами.
3. Шовкові хустки✔
Не обов’язково брати справжній стовідсотковий шовк. Атлас так само буде гарно виглядати. Проте абі аксесуар добре тримався, закріпи (обв’яжи) його довкола чогось. Наприклад звичайної гумки.
4.Шпильки з перлами✔
Вже відомий тобі аксесуар. Останні декілька сезонів він був популярними у вигляді масивних, широких шпильок. Ти можеш відійти від цього і знайте тонкі невидимки з однією або декількома перлинами.
5.Масивні гумки✔
Такі гумки були популярними в 90-х. Проте варто зазначити, що зараз аксесуар розглядають як деталь цілісного образу кінця минулого століття. Іншими словами використовуй такі гумки з деталями гардеробу 90-х.

Будь стильною разом з @your.accessories__

#аксесуаридляволосся #аксесуари2020 #моднітренди